Jackrabbit Invitational (W)

  • Tournament Status: Complete
  • Women
  • March 16 to March 17, 2015
  • 3 Rounds
  • Hosted by SDSU Jackrabbits (Women) @ Primm, NV

Tee Times for Round 3

"A" groups tee off first in Shotgun format

Tee Times Position 1 Position 2 Position 3
23. 8:30 am (18) Sirapas Cheepborisuf  IND  / Oral Roberts Brianna Janu  IND  / South Dakota State Deanna Salvatori  IND  / Grand Canyon
22. 8:30 am (17) Allison Leigeb  IND  / Northern Kentucky Amber Houser  IND  / South Dakota State Maggie Crippen  IND  / North Dakota State
21. 8:30 am (16) Trisa Hutchinson  IND  / North Dakota State Alli Plath  IND  / South Dakota State Victoria Grasso  IND  / South Dakota
20. 8:30 am (15) Andra Frappier / Fairleigh Dickinson Noreen Caporusso / Northern Iowa Taylor VanDyk  IND  / Northern Iowa
19. 8:30 am (14) Gabriela Santini / Fairleigh Dickinson Sonja Przybylski / Northern Iowa Monica Pena  IND  / Fairleigh Dickinson
18. 8:30 am (13a) Karly Lux / Fairleigh Dickinson Allison Rollinger / Northern Iowa MacKenzie Laumann  IND  / Northern Kentucky
17. 8:30 am (13b) Rebecca Wright / Fairleigh Dickinson Paige VanDyk / Northern Iowa Miranda Lidisky  WD   IND  / SIU Edwardsville
16. 8:30 am (12) Ariadna Castro / Fairleigh Dickinson Sarah McMichael / Northern Iowa Tara Clark  IND  / Northern Kentucky
15. 8:30 am (11) Taylor Wogenstahl / Northern Kentucky Janice Baumberger / South Dakota Brittney Jostes / SIU Edwardsville
14. 8:30 am (10a) Kristen Smith / Northern Kentucky Kylie Gaughenbaugh / South Dakota Alison Gorman / SIU Edwardsville
13. 8:30 am (10b) Ryleigh Waltz / Northern Kentucky Kaitlyn Krzyzanowski / South Dakota Molly Marcum / SIU Edwardsville
12. 8:30 am (9) Kennedy Windlan / Northern Kentucky Abby Dufrane / South Dakota Ashton Stair / SIU Edwardsville
11. 8:30 am (8) Sarah Kellam / Northern Kentucky Brenna Lervick / South Dakota Madison Frerking / SIU Edwardsville
10. 8:30 am (7a) Caitlyn Cassity / Houston Baptist Morgan Smith / Oakland Sarah Storandt / North Dakota State
9. 8:30 am (7b) Charlotte Hartshorn / Houston Baptist Alyssa Albright / Oakland Alex Schmid / North Dakota State
8. 8:30 am (6) Aries Ramirez / Houston Baptist Haylee Zyber / Oakland Hailey Boner / North Dakota State
7. 8:30 am (5) Rachel Mulkey / Houston Baptist Marianna Stepp / Oakland Natalie Roth / North Dakota State
6. 8:30 am (4a) Giorgia Carletti / Houston Baptist Elle Nichols / Oakland Cassie Wurm / North Dakota State
5. 8:30 am (4b) Natcha Srimaneerungroj / South Dakota State Paola Aviles / Oral Roberts Samantha Barker / Grand Canyon
4. 8:30 am (3) Hallie Getz / South Dakota State Kennedy Ishee / Oral Roberts Amy Ruelas / Grand Canyon
3. 8:30 am (2) Megan Mingo / South Dakota State Paty Torres / Oral Roberts Julia Shin / Grand Canyon
2. 8:30 am (1a) Islamiah Fuad / South Dakota State Shinwoo Lee / Oral Roberts Kennedie Montoya / Grand Canyon
1. 8:30 am (1b) Sydney Bormann / South Dakota State Alejandra Acosta / Oral Roberts Charlotte Jaengkit / Grand Canyon